Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

CZYTAMY Z SERCEM

Ocena 0/5

Ogólnopolska akcja czytelnicza "Czytamy z Sercem " to projekt czytelniczy, która łączy w sobie obchody dwóch świąt odbywających się 29 września – Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca.

W ramach tegorocznej edycji nasza biblioteka szkolna przeprowadziła różnorodne działania promujące czytelnictwo w trakcie których, uczniowie wysłuchali tekstów i obejrzeli wiele prezentacji podejmujących tematykę serca, co w rezultacie przyczyniło się do owocnej dyskusji na temat zdrowego stylu życia, czyli przede wszystkim do racjonalnego odżywiania, uprawiania sportu, umiejętności dobrego odpoczynku jako form przeciwdziałania chorobom układu sercowo-naczyniowego. i poszerzające wiedzę o sercu.  W klasach 1-3 uczennice klasy VI czytały dzieciom "Opowiadanie o piesku", który został porzucony i wielkim sercu jakie okazała mu rodzina zastępcza.  Na zajęciach czytelniczych przedszkolaki wysłuchały Bajki o sercu i wykonały pracę plastyczną z kolorowymi serduszkami.

Galeria zdjęć

CZYTAMY Z SERCEM 10 CZYTAMY Z SERCEM 9 CZYTAMY Z SERCEM 8 CZYTAMY Z SERCEM 7 CZYTAMY Z SERCEM 6 CZYTAMY Z SERCEM 5 CZYTAMY Z SERCEM 4 CZYTAMY Z SERCEM 3 CZYTAMY Z SERCEM 2 CZYTAMY Z SERCEM 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności