Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Finał powiatu ostrołęckiego SZS w piłce nożnej chłopców

Ocena 0/5

W dniu 21.10.2023 r. na boisku orlik przy SP w Goworowie rozegrany został finał powiatu ostrołęckiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce nożnej chłopców starszych. W imprezie startowało 7 zespołów. Reprezentanci naszej szkoły rozegrali 4 spotkania. W pierwszym meczu ulegli  1:3 z SP Baranowo. W drugim odnieśli zwycięstwo 3:0 z SP Kadzidło. W trzecim meczu półfinałowym zremisowali 1:1 z SP Myszyniec, ale w rzutach karnych okazali się lepsi i wygrali (4-3). W finale ulegli nieznacznie gospodarzom 0:1 i ostatecznie uplasowali się na II miejscu w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

I m - SP Goworowo

II m - SP Łęg Starościński

III m - SP Myszyniec

IV m - SP Baranowo

V m - SP Rzekuń

VI m - SP Kadzidło

VII m - SP Nasiadki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności