Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

I Otwarty Turniej Szachowy im. Akiby Rubinsztajna w Stawiskach

Ocena 0/5

W pierwszy dzień wakacji (24.06.2023r.) reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w I Otwartym Turnieju Szachowym im. Akiby Rubinsztajna w Stawiskach w województwie podlaskim. Turniej był poświęcony pamięci światowej sławy polskiego szachisty żydowskiego pochodzenia, który urodził się w Stawiskach. Turniej był bardzo silnie obsadzony, ponieważ przybyło na niego wielu zawodników z Białegostoku, Łomży, Wysokiego Mazowieckiego, Szczuczyna, Ostrołęki i wielu mniejszych ośrodków. Świetnie wypadli nasi uczniowie potwierdzając, że należą do ścisłej czołówki szachistów w regionie. Szczególne podziękowania przekazujemy na ręce Pana Grzegorza Staśkiewicza za poświęcony czas i pomoc w transporcie uczniów na turniej.

 Wyniki naszych zawodników przedstawiają się następująco:

Mateusz Staśkiewicz – II miejsce w kategorii chłopców do lat 10

Łukasz Staśkiewicz – III miejsce w kategorii chłopców do lat 13

Wiktor Długozima – XI miejsce w kategorii chłopców do lat 13

Natalia Andrzejczyk – III miejsce w kategorii dziewcząt do lat 16

Wiktor Staśkiewicz – II miejsce w kategorii chłopców do lat 16

Mikołaj Brzeski – III miejsce w kategorii chłopców do lat 16

Paweł Plona -  IV miejsce w kategorii chłopców do lat 16

Konrad Zyśk – VII miejsce w kategorii chłopców do lat 16

 

     

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności