Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce

Ocena 0/5

We wtorek 19 listopada w MSCDN w Ostrołęce odbył się III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III.

W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I - III:

Kornelia Kraska – kl. I

Hubert Denkiewicz  – kl. I

Lena Żyłowska – kl. II

Piotr Piaścik – kl. II

Zuzanna Korzeniecka– kl. III

Piotr Karczewski – kl. III

Laureatką została Kornelia Kraska zajmując II miejsce w kat. dziewcząt klas II 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych  sukcesów. 

Galeria zdjęć

III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 7 III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 6 III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 5 III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 4 III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 3 III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 2 III Turniej Warcabowy dla uczniów klas I-III w MSCDN w Ostrołęce 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności