Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Brawo Warcabiści!

Ocena 0/5

Brawo Warcabiści!

2 grudnia 2025r. czworo Warcabistów z naszej szkoły zagrało w IV Finale Turnieju Warcabowego projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole”. Byli to Adam i Antoni z klasy I, Laura z klasy II, Piotr z klasy III. Turniej odbył się w siedzibie MSCDN w Warszawie. Zagrało w nim 69 warcabistów. Byli to zwycięzcy rozgrywek rejonowych, czyli sami najlepsi gracze z rejonu warszawskiego. Ach, gra była trudna, ileż emocji, ileż przemyśleń. Wszyscy nasi warcabiści odnieśli sukcesy, bo każda wygrana partia to duży sukces, skoro gra się z bardzo dobrymi rywalami. Dwie osoby zajęły też miejsca na podium i zdobyły nagrody:

Antoni Szczubełek – II miejsce

Laura Kurpiewska – III miejsce

Gratulujemy wszystkim!

Organizatorem wydarzenia było Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy wsparciu Polskiego Związku Warcabowego.

Organizatorom serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć

IV Finał Turnieju Warcabowego projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole” 2 IV Finał Turnieju Warcabowego projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności