Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

Ocena 0/5

28 marca 2025 r. w Szkole Podstawowej w Olszewce odbył się Gminny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów klas III z terenu gminy Lelis. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań uczniów matematyką i przyrodą. W konkursie wzięło udział 21 uczniów. 

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Korzeniecka, Piotr Karczewski i Antoni Dziekoński.

Gratulujemy naszym matematyko-przyrodnikom, bo rozwiązanie konkursowych zadań wymagało dużej wiedzy i umiejętności, a wszystkim poszło bardzo dobrze. Mimo, że nie na podium, to tuż za nim. 

Życzymy Wam Trzecioklasiści zapału do dalszego zgłębiania tajemnic matematyki i przyrody.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności