Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

KONKURS „SYMBIOZA” EDYCJAII w ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR. 1 Józefa Psarskiego w Ostrołęce

Ocena 0/5

Uczniowie z naszej szkoły uczęszczający do klasy 8:

Miłosz Niechoda
Miłosz Piersa
Wiktor Staśkiewicz
brali udział w konkursie „Symbioza”, który był skierowany do uczniów klasy 8. 

Komisja oceniała wiedzę i umiejętności z matematyki, biologii, geografii, fizyki i chemii.

Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

 

Galeria zdjęć

KONKURS „SYMBIOZA” EDYCJAII 4 KONKURS „SYMBIOZA” EDYCJAII 3 KONKURS „SYMBIOZA” EDYCJAII 2 KONKURS „SYMBIOZA” EDYCJAII 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności