Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

„Kurpie Zielone w literaturze” - finał

Ocena 0/5

6 czerwca 2023r. w Myszyńcu odbyły się eliminacje finałowe XL Konkursu Recytatorskiego „Kurpie Zielone w literaturze” dla uczniów klas I-IV.  W konkursie brali udział uczniowie z 9 gmin regionu kurpiowskiego. Byli to recytatorzy wierszy o Kurpiowszczyźnie i gawędziarze. Razem wystąpiło 33 uczniów. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów i oboje swoją recytacją zachwycili jury konkursu i zostali nagrodzeni. Byli to :

Łucja Piaścik – kl. IV  - zdobyła I miejsce

Antoni Dziekoński – kl. I – zdobył wyróżnienie.

Gratulujemy gorąco! Brawo!

 

Galeria zdjęć

„Kurpie  Zielone  w literaturze”  - finał 4 „Kurpie  Zielone  w literaturze”  - finał 3 „Kurpie  Zielone  w literaturze”  - finał 2 „Kurpie  Zielone  w literaturze”  - finał 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności