Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

„Kurpie Zielone w literaturze” - konkurs recytatorski dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej

Ocena 0/5

Dnia 5 października 2023 r. w Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie odbył się gminny konkurs recytatorski dla uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej „Kurpie Zielone w literaturze”. Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży literaturą Kurpiowszczyzny, ukazującą tradycje historyczne, ludzi i pejzaż Ziemi Kurpiowskiej. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów, którzy recytowali wiersze: Łucja Piaścik – kl.V i Miłosz Niechoda – kl.VIII. Oboje zajęli II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności