Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

LI Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo

Ocena 0/5

Na stadionie w Lelisie w dniu 17 czerwca rozgrano LI Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo. Na turniej zjechały się najlepsze kluby i szkoły z terenu całej polski oraz dwie ekipy zagraniczne z Ukrainy i Białorusi. Naszą szkołę reprezentowało 8 zawodników z klas VI-VIII. W kategorii indywidualnej młodzik Piotr Szczubełek wszedł do finału i ostatecznie uplasował się na wysokiej VI pozycji. Mikołaj Brzeski także wszedł do finału w kategorii kadet i ostatecznie zajął IV miejsce tuż za podium. Mikołaj grał także w kategorii deblowej – dwójek chłopców do lat 15 w której wspólnie z kolegą z Goszczyna Jakubem Komorowskim zajął II miejsce.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności