Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Powitanie WIOSNY

Ocena 0/5

21 marca 2025r., tak jak to wypada czynić w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, zamiast się uczyć w salach lekcyjnych, bawiliśmy się wesoło.

Oczywiście wszyscy sprawdzaliśmy jakie zmiany poczyniła wiosna.

Uczniowie klas 0- III poprzez edukacyjne filmiki, gry, zabawy i obserwacje, poznawali wiosenne zmiany w przyrodzie.  Śpiewali też piosenki o wiośnie. Z materiałów plastycznych wykonali bociany i kolorowe kwiaty. Sale lekcyjne zostały przyozdobione i zrobiło się jeszcze bardziej wiosennie.

Tego dnia pogoda zachęcała do wyjścia z murów szkoły.

Uczniowie klas starszych poszli na spacer nad rzekę, by sprawdzić jak tam przyroda budzi się z zimowego snu.  

Wszyscy bawiliśmy się  również na boisku szkolnym i placu zabaw. Graliśmy w piłkę nożną. Urządziliśmy zawody sportowe sprawdzające naszą kondycję po zimie.

Nawet drugie śniadanie jedliśmy na świeżym powietrzu, przy ognisku.

To był bardzo miły dzień, bo taki mało „szkolny”, był po prostu WIOSENNY.

Galeria zdjęć

I dzień wiosny 2025 19 I dzień wiosny 2025 18 I dzień wiosny 2025 17 I dzień wiosny 2025 16 I dzień wiosny 2025 15 I dzień wiosny 2025 14 I dzień wiosny 2025 13 I dzień wiosny 2025 12 I dzień wiosny 2025 11 I dzień wiosny 2025 10 I dzień wiosny 2025 9 I dzień wiosny 2025 8 I dzień wiosny 2025 7 I dzień wiosny 2025 6 I dzień wiosny 2025 5 I dzień wiosny 2025 4 I dzień wiosny 2025 3 I dzień wiosny 2025 2 I dzień wiosny 2025 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności