Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

Ocena 0/5

W piątek 21.11.2025r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Był to dzień pełen matematycznych wyzwań, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Na zajęciach uczniowie mierzyli się z różnorodnymi łamigłówkami matematycznymi, które sprawdzały ich spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz znajomość tabliczki mnożenia. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem, a każde poprawnie rozwiązane zadanie wywoływało wiele radości i satysfakcji. Najwięcej emocji wzbudził konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia”, zorganizowany dla uczniów klas 4 i 5. Rywalizacja była zacięta, a uczestnicy wykazali się świetną znajomością działań i doskonałym refleksem.
Wyniki konkursu – klasa 4
1. miejsce – Piotr Karczewski
2. miejsce – Antoni Dziekoński
3. miejsce – Zuzanna Korzeniecka

Wyniki konkursu – klasa 5
1. miejsce – Kacper Długozima
2. miejsce – Adam Kraska
3. miejsce – Karolina Nowak
Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, które były miłym uwieńczeniem ich wysiłku i zaangażowania. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia pokazały, że matematyka może być nie tylko nauką, ale również świetną zabawą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już czekamy na kolejne matematyczne wyzwania!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności