Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Światowy dzień Tabliczki Mnożenia

Ocena 0/5

15 listopada wzięliśmy udział w Światowym dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klasy VI egzaminowali klasy III-VIII oraz wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły krótkim testem sprawdzającym znajomość mnożenia w zakresie 100. Większość poradziła sobie z tym zadaniem bardzo dobrze, czego efektem było otrzymanie certyfikatu i  tytuł: „EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA”.

Dzień wcześniej odbył się również konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia i dzielenia” dla klas IV –V, w którym najlepsze wyniki uzyskali:

I Bartosz Zalewski

II Mateusz Staśkiewicz

III Maria Bakiera

IV Julia Kurpiewska

V Adam Kraska

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom  akcji dziękujemy za udział w podjęciu wyzwania.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności