Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Szkolna strefa kibica

Ocena 0/5

Po raz pierwszy ze względu na warunki klimatyczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zorganizowane zostały w innym czasie niż wakacje. Do turnieju zakwalifikowała się reprezentacja Polski. Z inicjatywy uczniów zostało w szkole zorganizowane wspólne kibicowanie. Okazało się, że wśród uczniów mamy zagorzałych kibiców. Na dużym ekranie udało się obejrzeć 2 pierwsze mecze Polaków: po pierwszym zremisowanym z Meksykiem nastroje były umiarkowane, ale po zwycięstwie z Arabią Saudyjską okrzykom radości nie było końca. Przed każdym spotkaniem śpiewaliśmy wspólnie hymn z wielkimi nadziejami.

Były to bardzo emocjonujące spotkania, gdzie ubrani w barwy narodowe mogliśmy wspólnie przeżywać ekscytujące chwile, które podczas rzutów karnych sięgały zenitu.

Galeria zdjęć

Szkolna strefa kibica1 Szkolna strefa kibica2 Szkolna strefa kibica3 Szkolna strefa kibica4 20221122_175253 (Kopiowanie) 20221126_143616 (Kopiowanie) 20221126_145706 (Kopiowanie) 20221122_163915 (Kopiowanie)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności