Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Turniej Szachowy ,,Szach-Mat”

Ocena 0/5

W budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Goworowie rozegrano Turniej Szachowy ,,Szach-Mat” o Puchar Wójta Gminy Goworowo. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund, z czasem po 15 minut dla zawodnika. Pary w poszczególnych rundach kojarzono programem komputerowym Chessarbiter. Bardzo dobre rezultaty odnieśli nasi reprezentanci. W kategorii chłopców do lat 10 – II miejsce zajął Mateusz Staśkiewicz i VI miejsce – Adam Kraska. W kategorii chłopców do lat 13 – II miejsce zajął Łukasz Staśkiewicz. W kategorii chłopców do lat 16,  II miejsce zajął Wiktor Staśkiewicz. Turniej był bardzo silnie obsadzony przez liczną grupę uczniów z Ostrołęki, Goworowa, Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Wąsewa, Kadzidła, Nasiadek i Łęgu Starościńskiego.

Galeria zdjęć

Turniej Szachowy ,,Szach-Mat” 2 Turniej Szachowy ,,Szach-Mat” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności