Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

Udział w akcji nadleśnictwa

Ocena 0/5

17 kwietnia 2024r. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji nadleśnictwa w Ostrołęce #sadziMY, podczas której uczniowie naszej szkoły otrzymali sadzonki sosny. Ta inicjatywa ma na celu promowanie ekologii i dbałości o nasze środowisko poprzez sadzenie drzew i zazielenianie terenów. Dzięki hojności nadleśnictwa oraz zaangażowaniu naszej społeczności szkolnej, udało nam się otrzymać liczne sadzonki, które zasadzimy w naszej szkole i jej najbliższej okolicy. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do zwiększenia ilości zieleni w naszym otoczeniu oraz dbać o przyszłość naszej planety. Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w akcji #sadziMY i wspólnego tworzenia lepszego środowiska dla nas wszystkich

Galeria zdjęć

Udział w akcji nadleśnictwa  11 Udział w akcji nadleśnictwa  10 Udział w akcji nadleśnictwa  9 Udział w akcji nadleśnictwa  8 Udział w akcji nadleśnictwa  7 Udział w akcji nadleśnictwa  6 Udział w akcji nadleśnictwa  5 Udział w akcji nadleśnictwa  4 Udział w akcji nadleśnictwa  3 Udział w akcji nadleśnictwa  2 Udział w akcji nadleśnictwa  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności