Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

V Turniej Warcabowy

Ocena 0/5

12 listopada 2025r. w MSCDN w Ostrołęce odbył się V Turniej Warcabowy organizowany w ramach projektu „Warcaby w mazowieckiej szkole”.  W turnieju wzięło udział 41 graczy. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów z klas I, II, III. Rywalizowano grając 7 partii. To była zacięta, męcząca, emocjonująca gra.

Wszyscy nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę. Gratulujemy im każdej wygranej partii.

Awans na kolejny etap turnieju, który odbędzie się 2 grudnia w Warszawie, zdobyli następujący uczniowie, zajmując miejsca na podium:

I  miejsce   -  Antoni Szczubełek – kl. I       

III miejsce   - Adam Zalewski – kl. I     

III miejsce    - Laura Kurpiewska – kl. II 

III miejsce    - Piotr Piaścik – kl. III        

Oni otrzymali również medale, dyplomy i upominki. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności