Logo Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim

I dzień wiosny wycieczka kl IV-VIII

Ocena 0/5

   Jak co roku, tak i tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny spędziliśmy w bardzo atrakcyjny sposób. Wszyscy uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami korzystali tego dnia z atrakcji Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce oraz oglądali spektakl teatralny „Mity greckie” w Ostrołęckim Centrum Kultury. Bardzo podobał nam się spektakl, który w humorystyczny sposób przybliżył nam najbardziej znane mity greckie. Na pewno łatwiej zapamiętamy treść mitów i wykorzystamy tę wiedzę na lekcjach języka polskiego, czy historii. Wycieczkę zakończyliśmy posiłkiem w Mc Donalds.

Bardzo miło spędziliśmy tegoroczny dzień wagarowicza, choć w towarzystwie naszych nauczycieli…

Galeria zdjęć

Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 11 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 10 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 9 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 8 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 6 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 5 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 4 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 3 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 2 Wycieczka klas IV-VIII 21 marca 2024 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności